Adres oddziau:
AMICA PŁYTA GAZOWA PG 6510 SPR

AMICA PŁYTA GAZOWA PG 6510 SPR

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PG6510SPR

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMICA płyta gazowa PG 6510 SPR

  • Stabilne ruszty żeliwne - Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne, które dla wygody możesz myć w zmywarce. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Doskonały design w służbie kuchennej wygodzie.
  • Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle - Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali
  • Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu - Płyta odetnie dopływ gazu natychmiast jeśli tylko płomień palnika zgaśnie. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z urządzenia będzie zawsze bezpieczne.
KolorCzarny
Zasilanie (V)230
Szerokość (cm)60
Wysokość (cm)9,8
Waga (kg)13,5
Głębokość (cm)52