Adres oddziau:
MAGNUM półautomat spawalniczy MIG 208 MMA 200A/60%/230V
FIRMA

MAGNUM półautomat spawalniczy MIG 208 MMA 200A/60%/230V

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
MIG208MMA

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

MIG 208 MMA to uniwersalny półautomat spawalniczy, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG stali oraz metali kolorowych, w tym aluminium i stali nierdzewnych.

Spawarka półautomatyczna MIG 208 MMA to urządzenie inwertorowe wykonane w technologii IGBT. Służy do spawania ręcznego stali konstrukcyjnych niskowęglowych i stopowych metodą MMA (elektrodą otuloną) oraz w osłonie gazów ochronnych (metoda MIG/MAG).

Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.

Migomat został zbudowany na tranzystorach IGBT zapewniających małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

Współpracuje ze szpulami drutu D100 (1 kg) oraz D200 (5 kg)

Opis

Prąd Spawania 200A
Sprawność 60%
Zasilanie 230V/50Hz
Płynna regulacja płynny
Zabezpieczenie Zasilania 25A
Zabezpieczenie obudowy IP21
Chłodzenie wentylator
Stosowane masy szpul 1-5kg
Waga 18 Kg