Adres oddziau:
HOTPOINT ZMYWARKA LSTB 4B01 EU

HOTPOINT ZMYWARKA LSTB 4B01 EU

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
LSTB4B01EU

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston LSTB4B01EU

Zmywarka do zabudowy firmy Hotpoint LSTB 4B00 EU o szerokości 44 cm. Posiada 4 programy zmywania w tym ekonomiczny, intensywny, normalny oraz umożliwiający zmywanię z połową wsadu. Sprzęt został zaprojektowany w klasie energetycznej A+, dzięki czemu możesz mieć pewność, że działasz w zgodzie z ochroną środowiska naturalnego oraz dbasz o swój portfel.

Urządzenie wyposażone jest również w statyczny sposób suszenia. Zmywarka skutecznie zmywa brud z 10 kompletów naczyń zużywając tylko 10 litrów wody.

Zabezpieczenie przed zalaniem oraz niski poziom wytwarzanego hałasu gwarantują wysoki komfort użytkowania urządzenia. W wyposażeniu zmywarki znajduje się kosz przeznaczony na sztućce.

Wskaźnik braku soli oraz wskaźnik braku nabłyszczacza ochronią Cię przed niepotrzebnym przerywaniem pracy urządzenia.

MAKSYMALNA SIŁA ZMYWANIA

Wybierająć cykl intensywny możemy się spodzieważ aż do 30% większej mocy zmywania niż w cyklu standardowym. Wystarczy wybrać program intensywny, aby efekty zmywania były doskonałe!

REDUKCJA PRZYKRYCH ZAPACHÓW DZIĘKI TECHNOLOGII ACTIVE OXYGEN

Innowacyjna technologia, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W ZARZĄDZANIU PRZESTRZENIĄ

Zmywarka wyposażona jest w ruchome i wyjmowane elementy, które pozwalają na załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach.

Szerokość (cm)44,8
Wysokość (cm)82
Waga (kg)35
Głębokość (cm)55
Klasa energetycznaA+
Roczne zużycie wody (l)2800
Roczne zużycie energii (kWh)237
Pojemność10 kpl
Poziom hałasu (dB)51
Ilość programów zmywania4