Adres oddziau:
BOSCH młotowiertraka GBH 240

BOSCH młotowiertraka GBH 240

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
3 611 B72 100

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

To urządzenie wysokiej jakości z silnikiem o dużej mocy 790 Watt oraz energii udaru: 2,7J. Pełna regulacja obrotów ułatwia pracę. Narzędzie ma zainstalowane sprzęgło bezpieczeństwa. Młot jest bardzo wytrzymały wykonany z wysokiej klasy materiałów. Możliwość swobodnego przełączania obrotów w prawo oraz lewo pomaga na usunięcie wiertła. Młot ma możliwość dłutowania przy niskim poziomie emisji drgań.  młotowiertarki o budowie pistoletowej i mają trzy tryby pracy: wiercenie udarowe, bezudarowe i podkuwanie. Wybiera się je przełącznikiem znajdującym się po lewej stronie obudowy przekładni. Ma on też czwarte położenie, które służy do ustalania optymalnej pozycji kątowej dłuta.

 Podwyższono częstotliwość udarów z 4100 do 4200/min i wielkość obrotów znamionowych z 920 do 930/min, zachowując przy tym wysoką energię udarową wynoszącą 2,7 J. Dzięki tej  zmianie młotowiertarki uzyskały lepsze zestrojenie parametrów pracy, co w efekcie znacznie zwiększyło ich wydajność. Młot wyposażony jest  w żebrowaną obudowę, która czyni te urządzenie wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, jak też w kabel z mocowaniem kulowym, które eliminuje jego uszkodzenia powstające na skutek częstego zaginania przewodów.

Przeznaczony do kucia w betonie oraz do precyzyjnego wiercenia w drewnie i metalu.  Sprawdzi się w wielu pracach budowlanych.  Posiada przełącznik obrotów prawo/lewo, uchwyt SDS Plus, jak i możliwości przestawiania dłuta.

Wyposażenie standardowe:

  • Ogranicznik głębokości 210 mm (1 613 001 010)
  • Walizka narzędziowa (2 605 438 524)
  • Rękojeść dodatkowa