Adres oddziau:
BEKO SPRAY TECLINE ZINK 400ML
BEKO

BEKO SPRAY TECLINE ZINK 400ML

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
2951400

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Cynkowanie na zimno, wysoka zawartość cynku - 98%, trwała powłoka cynkowa, ochrona antykorozyjna, szybkoschnący, odporny na warunki pogodowe, lakierowalny, przewodzi prąd elektryczny, dopuszcza spawanie punktowe, nie pyli, długotrwałe działanie, wysoka wydajność, odporność temperaturowa do 500°C, odporny na wodę i sól.


Obszar zastosowań:

Firmy budowlane
Ślusarstwo
Ciesielstwo
Produkcja pojazdów
Przemysł
Technika grzewcza i klimatyzacyjna


Przykładowe zastosowania:

Gruntowanie przed lakierowaniem
Cynkowanie części niemożliwych do demontażu
Ponowne cynkowanie utlenionych fragmentów
Naprawa uszkodzeń w wyniku spawania, wiercenia lub cięcia
Ochrona przed agresywnymi preparatami
Przewodząca prąd powłoka przy pracach spawalniczych


Sposób użycia:

Uprzednio wysuszone powierzchnie gruntownie wyczyścić, odtłuścić, ew. usunąć rdzę. Dobrze wstrząsnąć pojemnikiem, tak aby słyszalne były kulki znajdujące się wewnątrz. CYNK SPRAY natryskiwać z odległości ok. 25 cm. Po upływie 1 do 2 minut spryskać powierzchnię poprzecznie drugi raz. Przed użyciem sprawdzić trwałość powłoki w istotnych punktach. Po zakończeniu pracy należy umieścić pojemnik zaworem na dół i nacisnąć tak aby go oczyścić. W przypadku nieprawidłowego i niefachowego użycia wyklucza się wszelką odpowiedzialność za produkt. Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.


Parametry techniczne


Karta bezpieczeństwa