Adres oddziau:
NEO KLUCZE NASADOWE 126 SZT 1/4" 1/2"

NEO KLUCZE NASADOWE 126 SZT 1/4" 1/2"

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
08667

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 3/8" NEO (nr ref. 08-667) składa się z 126 elementów, wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. W skład zestawu wchodzą odgięte grzechotki z ergonomicznym uchwytem (mechanizm o 72 zębach), klucze płasko-oczkowe i klucze sześciokątne umieszczone w praktycznym etui. Zestaw zawiera bogaty pakiet nasadek (w rozmiarach od 4 do 32 mm) i końcówek wkrętakowych (płaskie, krzyżowe, sześciokątne, Torx). Uzupełnieniem jest szeroki pakiet akcesoriów. Całość jest dostarczona w praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa sztucznego. Niezawodność produktu potwierdza 25-letnia gwarancja. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.

 Nowość

 Stal chromowo - wanadowa

 Charakterystyczny wymiar

 Charakterystyczny wymiar

 Charakterystyczny wymiar

 Przełącznik zmiany kierunku obrotów

 Mechanizm zapadkowy - ilość zębów

 Nasadka sześciokątna

 25- lat gwarancji

 Certyfikat TÜV Rheinland M+T

 Ergonomiczny uchwyt

 Wytrzymała obudowa