Adres oddziau:
NEO ZESTAW WKRĘTAKÓW 7 SZT. (04-206)

NEO ZESTAW WKRĘTAKÓW 7 SZT. (04-206)

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
04206

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Zestaw wkrętaków NEO zawiera 7 wkrętaków: płaskie i krzyżowe. Grot wkrętaka wykonany jest z wyjątkowo wytrzymałej stali S2. Końcówka robocza grota została poddana obróbce cieplnej, dzięki czemu uzyskano odpowiednią twardość i odporność na zgięcia. Wkrętak posiada magnetyczną końcówkę. Trójgraniasty kształt uchwytu z wyprofilowanym oparciem dla kciuka zmniejsza obciążenie dłoni podczas pracy i ułatwia uzyskanie optymalnego momentu obrotowego. Uchwyt dwumateriałowy zapobiega ślizganiu się w dłoni, odporny jest na działanie chemikaliów, olejów i smarów. Jakość narzędzia potwierdzona 25-letnią gwarancją producenta. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.

 Nowość

 Stal s2

  ilość w zestawie, opakowaniu

 25 lat gwarancji

 Certyfikat TUV Rheinland M+T

 Specjalne pokrycie końcówki zwiększająca precyzje uchwytu gniazda

 Wysoka twardość stali

 Uchwyt olejoodporny

 Trójgraniasty/ergonomiczny kształt uchwytu

 Miejsce na kciuk