Adres oddziau:
FAAC Napęd D1000 do bramy garażowej
FAAC

FAAC Napęd D1000 do bramy garażowej

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
D1000

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Napęd D1000 z wbudowaną centralą E1000

Napęd D1000 do bram garażowych o max. wymiarach:  wys. 2,5m x szer. 5m.  Napęd z silnikiem 24V. Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zainstalowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie krańcowe bramy (otwarcie/zamknięcie) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu syklu programowania napęd działa poprawnie bez jakichkolwiek regulacji. Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy, w napędzie została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy.

Długość (cm) 36
Szerokość (cm)20
Wysokość (cm)14,5