Adres oddziau:
ELDOM BLENDER STOJĄCY BK2S

ELDOM BLENDER STOJĄCY BK2S

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
BK2S

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Eldom blender stojący BK2S

Urządzenie miksujące należące do ekskluzywnej linii produktów S-line. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, które idzie w parze z funkcjonalnością.

Solidna obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej wysokiej jakości o matowej fakturze, a kielich o pojemności 1,5 l - z bardzo trwałego szkła. Specjalnie wyprofilowane ostrza tnące są ze stali nierdzewnej. Dzięki dużej mocy, 5 prędkościom obrotowym oraz trybowi pracy pulsacyjnej urządzenie szybko kruszy lód, miksuje składniki dokładnie, nie pozostawiając żadnych grudek. Pokrywa z zamykanym otworem umożliwia dodawanie produktów. O bezpieczeństwo użytkowania dba wyłącznik bezpieczeństwa. Produkt jest zabezpieczony przed przegrzaniem, co w znacznym stopniu zwiększa trwałość blendera.

Instrukcja obsługi

KolorInox
Zasilanie (V)230
Długość (cm) 23,8
Szerokość (cm)20,8
Wysokość (cm)34
Waga (kg)3
Pojemność (l)1,5
Ilość stopni prędkości5
Moc znamionowa (W)500