Adres oddziau:
AMBITION PATELNIA MAGNAT PLUS 24CM

AMBITION PATELNIA MAGNAT PLUS 24CM

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
85669

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMBITION patelnia MAGNAT+ 24cm

Patelnie Magnat+ wykonane są w technologii odkuwanego aluminium, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewają, a także są bardzo trwałe i odporne na odkształcenia. Patelnia wewnątrz pokryta jest oryginalną powłoką Teflont Select. Teflont Select to 3 warstwowa powłoka o doskonałych właściwościach nieprzywierających oraz podwyższonej trwałości i odporności. Patelnie przystosowane są do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych. Patelnie Magnat+ z powłoką Teflont Select to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy cenią wysoką jakość.

Długość (cm) 44
Szerokość (cm)24
Wysokość (cm)5,6
Waga (kg)0,61
Średnica (cm)24