Adres oddziau:
ELDOM WYCISKARKA PJ 650

ELDOM WYCISKARKA PJ 650

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PJ650

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

ELDOM wyciskarka PJ 650

  • Wyciskarka PERFECT JUICER PJ650 przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny.W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito.
    Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w PERFECT JUICER jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników.
    Solidny mechanizm wyciskający jest zrobiony z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. BPA Free - wolne od bisfenolu A.
    Oprócz standardowych elementów dołączony jest również zestaw do tofu. Urządzenie wyposażone jest w niezawodny, wolnoobrotowy silnik indukcyjny AC (43obr. na min)
Zasilanie (V)230
Długość (cm) 24
Szerokość (cm)39
Wysokość (cm)50
Waga (kg)6,7
Pojemność (l)1
Moc znamionowa (W)150