Adres oddziau:
DAFI FILTR DO DZBANKA UNIMAX

DAFI FILTR DO DZBANKA UNIMAX

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
*

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Standard
Filtr Dafi Standard oczyszcza wodę kranową i chroni czajnik przed kamieniem.

Uniwersalny wkład filtrujący przeznaczony jest do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki niemu staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi Standard jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

Filtr Standard zawiera węgiel aktywowany z właściwościami potwierdzonymi licznymi badaniami naukowymi. Usuwa chlor i jego pochodne, a także inne substancje zaburzające smak i walory zdrowotne wody kranowej.

Co zyskujesz?
Używając dzbanka z filtrem Dafi Standard zapewnisz sobie oszczędność:

CZASU I SIŁ
Nie musisz dźwigać zgrzewek wody ze sklepu

PIENIĘDZY
Litr wody filtrowanej to koszt zaledwie 10 gr

MIEJSCA
Niewielki gabarytowo filtr dostarcza miesięcznie ok 150-200 l wody, co odpowiada 100-130 półtoralitrowym plastikowym butelkom