Adres oddziau:
ŚNIEŻKA EMULSJA GRUNT biała 10L

ŚNIEŻKA EMULSJA GRUNT biała 10L

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
070004067

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Śnieżka Grunt dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie. Stosowanie Śnieżki Grunt znacznie obniża koszt malowania gdyż do uzyskania oczekiwanego efektu zwykle wystarcza jedna warstwa farby podkładowej i jedna nawierzchniowej. Szczególnie polecana jest do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych i podłoży o niejednorodnej fakturze. Doskonale kryje zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, drewno i materiały drewnopochodne w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Przeznaczona jest do wymalowań wewnątrz pomieszczeń.

Charakterystyka:
- zwiększa wydajność emulsji nawierzchniowych
- wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże
- poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
- zapewnia oddychanie ścian
- wydajność: do 9m2/L przy jednokrotnym malowaniu
- ilość warstw: 1
- wykończenie powłoki: matowe

Pobierz:

KARTA TECHNICZNA

KARTA CHARAKTERYSTYKI

ATEST HIGIENICZNY

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

Szerokość (cm)32
Wysokość (cm)23
Waga (kg)16,2
Głębokość (cm)32