Adres oddziau:
MAPEI TAŚMA USZCZELNIAJĄCA ZWYKŁA 50m

MAPEI TAŚMA USZCZELNIAJĄCA ZWYKŁA 50m

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
MAPTA

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
mb
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Taśma uszczelniająca odporna na alkalia, do szczelin dylatacyjnych i naroży, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zastosowanie:
Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych na tarasach, balkonach itp. a także do wykonywania uszczelnień naroży (łączeń ścian i podłóg) w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. Taśma może być również stosowana do uszczelniania przerw dylatacyjnych pomiędzy prefabrykowanymi płytami elewacyjnymi. Do uszczelniania odpływów przy kratkach ściekowych oraz przepustów rur i instalacji w łaźniach, natryskach, kuchniach itp.

Dane techniczne:
- Długość: 50 m.
- Szerokość: 120 mm.
- Maksymalne wydłużenie: > 400%.

Pobierz:

KARTA TECHNICZNA

Szerokość (cm)16,5
Wysokość (cm)12
Waga (kg)1,85
Głębokość (cm)16,5