Adres oddziau:
POLDECOR TYNK JAPOŃSKI TYP 1-10

POLDECOR TYNK JAPOŃSKI TYP 1-10

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
POLDECOR/1-10

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Naturalne pokrycia ścian - piękny materiał o niezliczonych zaletach

>> ZOBACZ WZORY <<

Płynne tapety PolDecor to mieszanka bawełny jedwabiu i minerałów, która służy do dekoracji ścian i sufitów. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również w biurach, restauracjach, hotelach, kawiarniach, salonach oraz wszędzie tam gdzie chcemy w łatwy sposób nadać pomieszczeniu elegancki wygląd.

Dzięki nadzwyczajnym właściwościom, szerokiej palecie wzorów (240), stosowaniu wyłącznie naturalnych surowców oraz renomie firmy budowanej przez lata nasz produkt jest bezkonkurencyjny.

Łatwość użycia
Płynne tapety PolDecor można położyć samemu, nie są do tego potrzebne żadne kwalifikacje. Tak więc - oszczędzaj pieniądze samemu remontując swój dom!

Regulacja wilgotności
Podczas nakładania płynne tapety PolDecor są elastyczną masą i zawierają około 1,5 l wody na m2. W związku z tym pokryte nimi ściany i sufity są w stanie zmagazynować dużą ilość wody i potem ją oddać. Wilgoć nie powoduje odejścia materiału od ściany.

Wyrównanie ścian
Wszelkiego rodzaju niedoskonałości ścian, takie jak rysy, dziury czy pęknięcia zostają naszym materiałem wyrównane. Zamiast gipsować ściany i zapylać sobie całe mieszkanie oraz płuca można je wyrównać płynnymi tapetami PolDecor. Materiał jest elastyczny i dzięki temu niepodatny na rysy czy inne niedoskonałości ścian. Ponadto w przypadku drobnych uszkodzeń tapety można ją zmoczyć i naprawić usterkę.

Wyciszanie
Płynne tapety PolDecor są materiałem elastycznym i nie odbijają dźwięku. Po nałożeniu ich na ściany znika z pomieszczenia pogłos i uciążliwe szmery.

Naturalny skład
Pokrycia ścian PolDecor składają się z naturalnych włókien, w szczególności bawełny i minerałów, środkiem scalającym jest substancja roślinna. Do produkcji używane są najwyższej jakości włókna, które dobrze się ze sobą łączą. Gdy materiał zostanie zmieszany z wodą włókna zazębiają się ze sobą i z podłożem. Elementami dekoracyjnymi są głównie minerały, przede wszystkim mika.

Docieplanie
Przy pokryciu ścian płynnymi tapetami PolDecor ciepło pozostaje w pomieszczeniu. Dzięki specjalnej strukturze materiału i zazębianiu się włókien tapety ze sobą i z podłożem różnice temperatur pomieszczenia i ściany zostają zredukowane.Pamiętaj !!! Płynne tapety PolDecor poza walorami estetycznymi dają Ci dodatkowe ciepło.

>> ZOBACZ WZORY <<