Adres oddziau:
AKZO NOBILES Emulsja super akryl biała 10L

AKZO NOBILES Emulsja super akryl biała 10L

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
nobi10

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Farba akrylowa do wnętrz, matowa; biała.

Nobiles Super Akryl to nowoczesna akrylowa farba do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Dzięki unikalnej formule doskonale pokrywa tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe tworząc matową powłokę, odporną na zmywanie.

Super Akryl charakteryzuje się doskonałym kryciem i czystością bieli, oraz zapewnia długotrwały efekt wymalowania. Wyrób przeznaczony do malowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, oświatowo-wychowawczych, zakładach przemysłowych i branży spożywczej.

Charakterystyka:
- stopień połysku: matowa
- spoiwo: akryl
- miejsce stosowania: wewnątrz
- wydajność: do 14m2/L

Pobierz:

INFORMACJE TECHNICZNE

ATESTY

Szerokość (cm)31
Wysokość (cm)23
Waga (kg)16,5
Głębokość (cm)29