Adres oddziau:
ZAMEL EXTA LIFE kontroler 2-kierunkowy
ZAMEL

ZAMEL EXTA LIFE kontroler 2-kierunkowy

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
EFC-01

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Exta life jest rozwiązaniem komfortowym, w pełni bezpiecznym, a przy tym przystępnym cenowo.
Dwukierunkowość systemu, rozbudowane funkcje logiczne, szyfrowanietransmisji, możliwość zdalnej kontroli urządzeń, autodetekcja elementów czy bezpłatny autoupdate odbiorników to gama funkcjonalności, które z całą pewnością wyróżniająinteligentny dom exta life na tle innych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku.

System exta life umożliwia komfortowe i sprawne sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi, bramami wjazdowymi, ogrzewaniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi nie tylkoz poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów z dowolnego miejsca na świecie.

Kontroler EFC-01 to jednostka centralna, która łączy odbiorniki, czujniki i nadajniki EXTA LIFE nadając im funkcjonalność systemu inteligentnego. Zadaniem kontrolera jest także współpraca z urządzeniami mobilnymi działającymi w oparciu o system Android oraz iOS. Wymaga to zainstalowania darmowej aplikacji EXTA LIFE, która umożliwia konfigurację całego systemu oraz jego późniejszą obsługę. Rola kontrolera EFC-01 w systemie EXTA LIFE sprowadza się do zarządzania wszystkimi jego elementami, które zostały z nim sparowane. Jest to także doskonałe narzędzie dla instalatora systemu ? umożliwia zdalne dopisywanie nadajników do odbiorników oraz ich parametryzację. Implementacja funkcji czasowych oraz logicznych zwiększa możliwości EXTA LIFE o automatyzację pewnych procesów. Komunikacja dwukierunkowa pomiędzy kontrolerem a odbiornikami sprawia, iż w aplikacji zawsze pokazywany jest aktualny stan odbiornika. Dotyczy to zarówno sterowania w obrębie sieci domowej jak również poza nią (poprzez sieć Internet). Kontroler wyróżnia się niewielkimi wymiarami.

Dane techniczne:

Symbol: EFC-01
Znamionowe napięcie zasilania: 5 V DC / 1,2 A  Standard Micro-USB
Znamionowy pobór mocy: 1,1 W
Komunikacja z elementami EXTA LIFE: radiowa - pasmo ISM 868 MHz ( 868,50 MHz )
Sposób transmisji: dwukierunkowa - 9600 bps
Zintegrowany router Wi-Fi brak - konieczność podłączenia zewnętrznego routera Wi-Fi
Transmisja z urządzeniami mobilnymi: oparta o protokół TCP/IP
Zasięg działania: do 350 m w terenie otwartym
Możliwość podłączenia anteny zewnętrznej: nie
Podtrzymanie zegara: tak - wymienna bateria CR1620
Złącza: 1 x RJ45 Ethernet Port
1 x micro USB B 2.0
2 x USB A 2.0
przycisk RESET
Maksymalna liczba obsługiwanych urządzeń*: 100
Możliwość aktualizacji oprogramowania: tak
Sygnalizacja: diody LED
Temperaturowy zakres pracy: -10 ÷ +55°C
Stopień ochrony obudowy: IP20
Klasa ochronności: III
Wymiary: 70 x 70 x 70 mm
Waga: 0,165 kg