Adres oddziau:
EURA zamek szyfrowy AC-20C7
EURA-TECH

EURA zamek szyfrowy AC-20C7

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
AC-20B1/AC-20C7

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

KARTA KATALOGOWA

INSTRUKCJA OBSŁUGI

 

Zamek szyfrowy AC-20B1 jest urządzeniem, przeznaczonym do wykorzystania w systemach bezpieczeństwa. Może pracować samodzielnie, a także jako część bardziej rozbudowanego systemu. Urządzenie posiada jedno wyjście przekaźnikowe, które może sterować wejściem na posesję. Do wyjścia można podłączyć np. rygiel elektromagnetyczny otwierający furtkę lub drzwi wejściowe. Innym rozwiązaniem może być wykorzystanie zamka szyfrowego do uzbrajania i wyłączania centrali alarmowej. Wszystkie funkcje zamka programuje się przy użyciu klawiatury numerycznej. Po zaprogramowaniu urządzenia istnieje możliwość późniejszego sterowania wejściem na posesję na 3 sposoby:

- wejście tylko przy pomocy karty zbliżeniowej ID,
- wejście przy użyciu kombinacji: karta zbliżeniowa oraz 4-cyfrowy kod dostępu,
- wejście przy pomocy karty zbliżeniowej lub 4-cyfrowego kodu dostępu.

 Zamek szyfrowy AC-20B1 zamknięty jest w solidnej wandalo-odpornej i wodoszczelnej obudowie, co pozwala na zainstalowanie go praktycznie w dowolnym miejscu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Na froncie urządzenia znajduje się podświetlana klawiatura numeryczna. Na zewnątrz wypuszczone zostały odcinki przewodów łączących urządzenie z zasilaniem, ryglem elektromagnetycznym oraz opcjonalnie z innymi urządzeniami.

 Nad podświetlaną klawiaturą numeryczną zamka znajduje się wskaźnik optyczny LED, informujący o statusie pracy zamka. Zamek szyfrowy wyposażony jest w przekaźnikowe wyjście służące do sterowania ryglem elektromagnetycznym oraz tranzystorowe wyjście sterujące ewentualnym alarmem. Istnieje możliwość podłączenia do systemu rygli zwykłych wykorzystując styki "N.O." i "COM", a także rygli rewersyjnych - wykorzystując styki "N.C." i "COM". Wyjście alarmowe zamka przełącza się na masę w przypadku próby demontażu zamka lub wyważenia drzwi/furtki.

 Zamek szyfrowy AC-20B1 może obsługiwać jedno wejście na posesję. Maksymalnie 1000 kart magnetycznych oraz kodów dostępu użytkowników można zaprogramować w pamięci zamka.


Napięcie zasilania 12V DC
Pobór prądu w stanie czuwania 20 mA
Pobór prądu podczas pracy 100 mA
Max. obciążenie styków przekaźnika 12V DC / 3 A
Czas aktywacji rygla 0 ~ 99 s. (programowany z klawiatury)
Przeznaczenie do drzwi wszystkich
Pojemność systemu 1000 użytkowników
Ilość wyjść przekaźnikowych 1
Zasięg odczytu RF ID 3...7 cm
Dostępne tryby pracy tylko karta / karta lub kod / karta + kod
Temperaturowy zakres pracy -18°C...+50°C
Współczynnik ochrony obudowy IP44
Wymiary - wysokość 128 mm
Wymiary - szerokość 82 mm
Wymiary - głębokość 28 mm
Masa netto 0,42 kg
Masa brutto 0,55 kg
Typ opakowania Karton
Wymiary opakowania - wysokość 130 mm
Wymiary opakowania - szerokość 190 mm
Wymiary opakowania - głębokość 60 mm

Szerokość (cm)19
Wysokość (cm)13
Waga (kg)0,55
Głębokość (cm)6