Adres oddziau:
PHILIPS PROSTOWNICA HP 8321/00

PHILIPS PROSTOWNICA HP 8321/00

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
HP8321/00

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

PHILIPS prostownica HP8321/00

  • Długie płytki umożliwiają szybkie i łatwe prostowanie - Dłuższe płytki zapewniają lepszy kontakt z włosami i pomagają osiągnąć doskonałe efekty prostowania w krótszym czasie.
  • Temperatura działania 210°C pozwala uzyskać doskonały efekt - Wysoka temperatura pozwala zmieniać kształt fryzury oraz uzyskać doskonały wygląd.
  • Krótki czas nagrzewania, gotowość do użycia po 60 sekundach - Prostownica zapewnia krótki czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 60 sekundach
  •  Blokada uchwytu do łatwego i bezpiecznego przechowywania - Prostownica do włosów jest wyposażona w mechanizm łatwego zamykania. Umieszczony w podstawie, umożliwia on łatwe i szybkie spakowanie prostownicy oraz chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. 
  • Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodu - Przydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać przewodem, dzięki czemu przewody nie plączą się.
  • Lśniące, proste włosy - Płytki ceramiczno-turmalinowe emitują ujemne jony, dzięki którym włosy stają się lśniące i gładkie oraz nie elektryzują się.
KolorCzarny
Zasilanie (V)230
Długość (cm) 8
Szerokość (cm)35
Wysokość (cm)15
Waga (kg)0,6