Adres oddziau:
SAMSUNG CHŁODZ.-ZAMR. RB31HSR2DSA

SAMSUNG CHŁODZ.-ZAMR. RB31HSR2DSA

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
RB31HSR2DSA

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Samsung chłodziarko-zamrażarka RB31 HSR2DSA  wyposażona jest w system chłodzenia Samsung No Frost, który polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z niej wilgoci, która przyspiesza psucie się żywności. Do środka nawiewane jest zimne, pozbawione wilgoci powietrze, dlatego ani na ściankach, ani na produktach nie osadza się szron i lód. Żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, a lodówki nie trzeba rozmrażać. Technologia No Frost zapewnia bardziej higieniczne warunki i wydłuża czas przechowywania. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie. W reakcji na ciepłą żywność czy częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając też niezwykle cichą pracę urządzenia. Dzięki udoskonalonej jakości komponentów kompresor Digital Inverter jest w idealnym stanie nawet po 10 latach użytkowania. Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Instrukcja obsługi

Karta produktu

KolorMetaliczny grafit
Zasilanie (V)230
Szerokość (cm)59,5
Wysokość (cm)185
Waga (kg)69
Głębokość (cm)66,8
Klasa energetycznaA+
Roczne zużycie energii (kWh)280
Poziom hałasu (dB)39
Pojemność chłodziarki (l)230
Pojemność zamrażarki (l)76
Zdolność zamrażania (kg/24h)12
Czas przechowywania w czasie awarii (h)12
Ilość półek4
NO FROSTTAK
Alarm otwartych drzwiTAK