Adres oddziau:
ARTUS DRZWI WEWNĘTRZNE

ARTUS DRZWI WEWNĘTRZNE

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
ARTUS/WEW

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

WYBIERZ DRZWI >> KATALOG

Firma ARTUS powstała w 1995 roku. Rozpoczynaliśmy działalność od doradztwa w zakresie technologii drewna. Później rozszerzyliśmy działalność na produkcję stolarki otworowej. Obecnie wytwarzamy szeroką gamę drzwi wewnątrzlokalowych.

Dbamy o dobór materiałów zgodnych z aktualnymi wymaganiami technicznymi, co wpływa na wysoką jakość i trwałość wytwarzanych drzwi.

Naszym długofalowym celem nie jest zostanie największą firmą, ale mamy ambicje być firmą rzetelną, otwartą na klienta. Dlatego na początku roku 2008 finalnie wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 : 2009, a od roku 2009 przystąpiliśmy
do programu RZETELNA FIRMA

Długoletnie doświadczenie wykorzystujemy aby osiągnąć cel, którym jest produkowanie drzwi wysokiej jakości za przystępną cenę. Oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane aprobaty i atesty.