Adres oddziau:
DRE DRZWI ŁAMANE I SUWANE

DRE DRZWI ŁAMANE I SUWANE

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
DRE/ŁAM/SUW

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

SZEROKI WYBÓR!

WYBIERZ DRZWI >> KATALOG

Minimalistyczny efekt wizualny, jaki pozwalają osiągnąć proponowane przez nas drzwi (szklane, drewniane, aluminiowe) wymaga zastosowania specjalnych ościeżnic chowanych w ścianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu ostateczny efekt opiera się wyłącznie na wyglądzie wewnętrznych drzwi aluminiowych, które chowają się w ścianę. Ościeżnice pozostają niewidoczne. Idealnie rozwiązanie to sprawdza się we wnętrzach reprezentacyjnych, gdzie najdrobniejsze detale stają się istotne dla interesującego efektu całości.

Nasze propozycje chętnie wykorzystywane są w obiektach mieszkalnych, a także we wnętrzach ekskluzywnych hoteli, pomieszczeniach biurowych, gabinetach usługowych. Oryginalna forma nadaje aranżacji bardzo nowoczesnego, nieco nawet odrobinę surowego charakteru. Dysponujemy kasetami w kilku modelach - dostosowanych do innego typu drzwi wewnętrznych aluminiowych.

Proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się odmiennymi parametrami technicznymi. Wszystkie jednak można w prosty sposób zamontować w większości wnętrz do sufitu i przy ścianach gipsowo-kartonowych o grubości 125 mm oraz 100 mm. Aluminiowa konstrukcja odznacza się dużą niezawodnością oraz wysoką wydajnością pracy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala także na wyjęcie skrzydła bez naruszania gotowej ściany.