Adres oddziau:
FAWORYT ODKURZACZ DO LIŚCI GTO3001

FAWORYT ODKURZACZ DO LIŚCI GTO3001

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
GTO3001
115,01 zł
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Odkurzacze do liści są sprzętem niezbędnym, umożliwiającym utrzymanie czystego otoczenia domu, a przede wszystkim czystego trawnika. Odkurzacze są narzędziami stosunkowo lekkimi, a praca z ich wykorzystaniem pozwoli nam pozbycie się liści i odpadów dużo szybciej niż przy użyciu tradycyjnych grabi. Najczęściej wykorzystane są jesienią i wczesną wiosną. Wykorzystanie odkurzaczy pozwala na uniknięcie uszkodzeń mechanicznych roślin i krzewów, które mogą się zdarzyć podczas tradycyjnego grabienia i wymiatania. Odkurzacze do liści ułatwiają oczyszczanie trudno dostępnych miejsc bez obaw o dobro roślinności. Również w tym przypadku dostępne są dwa typy urządzeń: spalinowe i elektryczne. Wyboru odpowiedniej maszyny należy dokonać w zgodzie z typem oraz wielkością ogrodu, odległością oczyszczanych powierzchni od źródeł prądu oraz osobistymi preferencjami użytkownika.


Dane techniczne:

Napięcie 230 V ~ 50 Hz,
Moc 3000 W,
Prędkość powietrza 100 do 275 km / h,
Proporcja rozdrabniania: 10:1
Pojemność worka 45 l
Rozdrabnianie 1:10
Zasysanie blisko ziemi
Funkcja odkurzacz-dmuchawa
Regulowana długość - teleskopowa rura

Warunki gwarancji:
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym oraz na 24 miesiące od daty za
Waga (kg)4,8