Adres oddziau:
FUSION KUBEK TERMICZNY PLUM

FUSION KUBEK TERMICZNY PLUM

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
62274

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Kubek termiczny Fusion Fresh jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Posiada podwójną ścianę, która na długo zachowuje ciepło napoju. Uszczelka zamieszczona pod nakrętką zabezpiecza kubek przed ewentualnym wylaniem a silikonowa obręcz pozwala na bezpieczne trzymanie go w ręku. Profilowany kształt daje komfort w użytkowaniu.
Soczyste kolory, utrzymane ciepło i wygoda to cechy charakterystyczne dla kubka, który z pewnością stanie się Twoim przyjacielem.Kubek termiczny Fusion Fresh marki Ambition to wysokiej jakości produkt z kolekcji Fusion Fresh, wykonany z trwałych materiałów.