Adres oddziau:
FAWORYT KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM GYK51BS750N4W1

FAWORYT KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM GYK51BS750N4W1

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
GYK51BS750N4W1

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Kosiarki spalinowe sprawdzają się znakomicie w terenie rozległym, także do trawy wysokiej i mokrej. Niezależne źródło zasilania powoduje, że możemy kosić trawę na terenach mniej dostępnych albo pozbawionych dostępu do prądu. Jeśli kosimy teren o większej powierzchni, przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie takiej kosiarki. Należy pamiętać również o regularnej konserwacji sprzętu spalinowego; wymianie oleju i filtrów, a także o uzupełnianiu paliwa. Nasza oferta urządzeń spalinowych jest szeroka, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego typu urządzenia. Kosiarki spalinowe mogą być zaopatrzone w kosz, w którym gromadzić będzie się ścięta trawa lub w tzw. boczny wyrzut, który umożliwia koszenie bez konieczności opróżniania worka. Oferujemy Państwu niezawodne i wydajne kosiarki, pozwalające na duży komfort pracy. W zależności od wielkości koszonego obszaru znajdą Państwo u nas sprzęt o odpowiednio dużej mocy silnika, a przy tym będący niezawodnym, bezpiecznym i ekonomicznym sposobem na zadbany trawnik. Należy pamiętać, by systematycznie kosić trawnik. Pierwsze koszenie powinno odbyć się, gdy młoda trawa osiągnie wysokość 10 cm (skoszenie o 3-4 cm), następni0, po kilku dniach można ją kosić do wysokości 5 cm. Z pomocy kosiarki powinniśmy korzystać regularnie od wiosny do października, kiedy to powinno odbyć się ostatnie koszenie przed zimą.


Dane techniczne:

Silnik Briggs&Stratton seria DOV 750
Pojemność 161cm3
Szerokość robocza 51cm
Reg. wys. koszenia centralna 6 stopniowa 25-75 mm
Kosz 65 l ze wskaźnikiem napełnienia
Koła łożyskowane
Mulcher, boczny wyrzut
System mycia obudowy


Warunki gwarancji:

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu. Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.


Waga (kg)37,0