Adres oddziau:
KOBI oprawa sufitowa OH34 mat chrom IP44

KOBI oprawa sufitowa OH34 mat chrom IP44

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
OH34
16,90 zł
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Sufitowa oprawa OH34 o podwyższonym stopniu ochrony IP44 to wykonana z aluminium oprawa, która dedykowana jest między innymi do oświetlania łazienek i miejsc o podwyższonej wilgotności. Oprawa ta wraz z energooszczędną żarówką LED stanowi idealne połączenie innowacyjnego i nowoczesnego źródła światła, które możesz zainstalować w dowolnie wybranym miejscu. Oprawa wykonana została z wysokiej jakości materiałów oraz posiada nowoczesny i ciekawy design, który nada Twemu wnętrzu osobliwy charakter.
Oferowana na tej aukcji oprawa dostępna jest w wersji kwadratowej i przystosowana jest do źródeł świateł z trzonkiem MR16 12V.
Jeśli szukasz innej oprawy odwiedź pozostałe nasze aukcje.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Typ produktu: Oprawa halogenowa LED
Producent: KOBI
Model: OH34
Trzonek: MR16
Kolor obudowy: Matowy chrom
Wymiary: 83x34mm
Moc maksymalna: 50W
Napięcie zasilania: 12V DC
Stopień ochrony: IP44
Klasa ochronności: III
Kod EAN: 5900605096734
Gwarancja: 24 miesiące

Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających jego długotrwałą żywotność i satysfakcję z zakupu. Kupując u nas otrzymujesz nowy, oryginalnie zapakowany produkt, objęty 2-letnią gwarancją producenta. Tylko zakup markowych produktów gwarantuje wysoką jakość, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że informacje umieszczone na opakowaniach będą zgodne z prawdą.