Adres oddziau:
DISTYK klej Saurus High Tack 290ml

DISTYK klej Saurus High Tack 290ml

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
DISTYK

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

SAURUS GLUE HIGH TACK
Do wyjątkowo odpornych połączeń klejonych o maksymalnej wytrzymałości początkowej. Przykleja ciężkie przedmioty do podłoża siłą saurusa, bez konieczności mocowania klejonego połączenia. Wytrzymałość na rozciąganie po utwardzeniu wynosi 22 kg/cm2. Zastępuje gwoździe, śruby i nity. Jest specjalną modyfikacją MS Polimerów, które po utwardzeniu tworzą malowalne i elastyczne połączenie o wysokiej wytrzymałości. Nie jest agresywny w stosunku do podłoży, idealnie nadaje się do klejenia luster.

Zastosowanie: Klejenie wodoodpornych połączeń konstrukcyjnym w przemyśle budowniczym i maszynowym. Klejenie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Klejenie części konstrukcyjnych samochodów, autobusów,kamperów, wagonów pasażerskich. Klejenie części konstrukcyjnych nadwozia (metal na metal). Klejenie stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, ołowiu, szkła, PS, PUR, PVC. Klejenie belek policzkowych, parapetów, listew podłogowych, elementów okładzinowych itp.

Główne cechy:
- Natychmiastowa przyczepność do 500kg/m2
- Wysoka wytrzymałośc końcowa- 22 kg/cm2
- Wysokomodułowy, szybkoschnący, bez zapachu
- Bardzo dobra przyczepność do podłoża
- Trwale elastyczny,odporny na wilgoć, wodę, czynniki atmosferyczne
- Bez zawartości rozpuszczalników, fitalanów i silikonu

Dane techniczne:
Kolor: czarny
Baza: polimer MS
Temperatura aplikacji: +5/+40
Szybkość wyciskania: 20 g/min

Pojemność: 290 ml
słowa klucz:montażowy mocny wiążący wytrzymały silny do drewna
metalu mamut