Adres oddziau:
MPM chłodziarko-zamrażarka MPM-338-KB-42 biała

MPM chłodziarko-zamrażarka MPM-338-KB-42 biała

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
338KB42

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Lodówka MPM-338-KB-42 to urządzenie o łącznej pojemności 205 litrów w części chłodzącej i 199 litrów w części zamrażalnika. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej E. Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań możesz przechowywać produkty spożywcze znacznie dłużej.

Drzwi lodówki MPM-338-KB-42 można zamontować po prawej lub lewej stronie urządzenia. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ergonomię sprzętu do Twojej kuchni.

W części chłodzącej do dyspozycji są trzy szklane półki z możliwością regulacji ich położenia. Dodatkowo, dla najbardziej wymagających produktów takich jak wędlina, ser, owoce czy warzywa, w dolnej części znajdują się dwa pojemniki SUPER FRESH BOX i GREEN BOX. Uzupełnieniem przestrzeni jest wysuwany, podwieszany do półki PULL BOX oraz leżak na dwie butelki.

Na drzwiach chłodziarko-zamrażarki MPM-338-KB-42 bez trudu przechowasz butelki w rożnych rozmiarach. Zapewnia to specjalna półka BOTTLE ZONE z separatorem zabezpieczającym.

Trzy pojemne szuflady zamrażalnika dodatkowo uzupełnione zostały tacą do zamrażania świeżych owoców, pierogów czy innych produktów sypkich. Wykorzystaj tacę do szybkiego zamrażania produktów, zanim umieścisz je w jednej z szuflad. Dzięki temu zachowają swój naturalny kształt i wygląd oraz nie będą się sklejać.

W podstawowym wyposażeniu chłodziarko-zamrażarki MPM-338-KB-42 znajduje się także pojemnik na jaja, praktyczny zamykany pojemnik np. na masło oraz pojemnik na kostki lodu.

Funkcje

- zdolność zamrażania: 5,5 kg/24 h

- temperatura zamrażarki: -18°C

- czas ocieplania w przypadku braku energii (od -20°C do -9°C): 20 godzin

- system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie

- drzwi lewo/prawo

- sterowanie dotykowe

Wyposażenie

- ilość półek w chłodziarce: 3

- ilość pojemników wysuwanych: 1 + FRESH BOX

- ilość przedziałów w zamrażarce: 3

- taca do zamrażania świeżych owoców

- podwieszany przesuwny pojemnik pod półką chłodziarki

Parametry

- klasa energetyczna E

- pojemność chłodziarki: 205 l netto

- pojemność zamrażalnika: 119 l netto

- masa urządzenia netto: 69 kg

- masa urządzenia brutto: 77 kg

- czynnik chłodniczy: R600a/73 g

- poziom hałasu: LWA = 39 dB

- zasilanie: 230 V ~ 50 Hz

- roczne zużycie energii: 239 kWh/rok

- wymiary (szer. x wys. x gł.): 60 x 187 x 63 cm

MPM 338-KB-42 chłodziarko-zamrażarka