Adres oddziau:
SIEMENS suszarka WT45HV0EPL

SIEMENS suszarka WT45HV0EPL

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
WT45HV0EPL

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Energia w zamkniętym obiegu- We wszystkich modelach suszarek marki Siemens zastosowaliśmy pompę ciepła, która pozwala dodatkowo zaoszczędzić aż do 60% energii w porównaniu z klasa efektywności energetycznej A! Pompa działa na zasadach znanych z chłodziarek i zamrażarek. W nich ciepło jest wypompowywane z przechowywanych produktów (co obniża ich temperature), a oddawane do pomieszczenia. Pompa ciepła stosuje tzw. recykling energii. Zamiast wypuszczać gorące powietrze z suszarki, ponownie wykorzystuje jego temperaturę do ogrzania nowego powietrza potrzebnego do suszenia. I tak obieg się zamyka.

Automatyka suszenia z czujnikiem wilgotności- Dzięki wykorzystaniu czujnika wilgotności suszarki same rozpoznają, kiedy należy zakończyć suszenie. Krótsze suszenie oznacza oszczędność czasu i redukcje zużycia energii.

Technologia idealnego suszenia- Suszarka z systemem softDry zapewnia maksymalna ochronę suszonych tkanin. Strumień powietrza utrzymywany jest na stałym poziomie, a sensory kontrolują temperaturę, niwelując jej wahania. Ochronie ubrań i minimalizacji zagnieceń sprzyja dodatkowo gładka powierzchnia wewnętrznej strony drzwi oraz duży, mieszczący nawet 9 kg bielizny bęben. Na komfort użytkowania ma tez wpływ oświetlenie wnętrza i przeszklone drzwi.

Dane techniczne:

Rodzaj suszarki: kondensacyjna z pompą ciepła

Waga: 8kg

Wysokość: 84,2cm

Szerokość: 59,8cm

Głębokość: 59,9cm

Waga: 48,85kg

Poziom hałasu: 65dB

Moc grzewcza: 625W

Zasilanie: 220-240

Klasa energetyczna: A++

Zużycie energii na rok: 236kWh

Sterowanie: elektroniczne

Wyświetlacz elektroniczny

Wskaźnik postępu programu

suszarka