Ludzie

Ludzie wchodzący w skład naszej organizacji są przeważnie młodzi, energiczni, posiadają chęć rozwoju zawodowego jak i osobistego. Osoby rozpoczynające pracę u Nas to zazwyczaj absolwenci liceów ogólnokształcących i szkół o profilu zawodowym kontynuujący naukę na studiach w trybie zaocznym. Ludzie w naszej firmie posiadają wysoką kulturę pracy, są uczciwi i szanują się nawzajem.

Praca

Cenimy u naszych pracowników wysoka umiejętność komunikacji z innymi ludźmi. Masz obawy, że przeszkodą może być słaba znajomość produktów przez Nas sprzedawanych? Nie ma się czego bać! Każda nowo zatrudniona osoba w Naszej firmie ma swojego opiekuna. Jest to zazwyczaj osoba na stanowisku kierowniczym bądź osoba posiadająca odpowiedni staż, wiedzę i doświadczenie by stopniowo wprowadzić Cię w znajomość asortymentu oraz umiejętności sprzedaży.

Mile widziane są też osoby chcące wykonywać tzw. prace biurowe. Pracujący na tych stanowiskach są precyzyjni, kontaktowi oraz otwarci na ludzi.

Płaca

Wiemy, iż dobrze opłacany pracownik ma większą motywację do pracy. Zaczynając pracę u Nas, nie posiadając żadnego wcześniejszego doświadczenia jesteś wynagradzany na zasadach rynkowych. Można śmiało powiedzieć, że każdy z ludzi stanowiący część tej organizacji sam ustala sobie wysokość wynagrodzenia. Dzieje się to poprzez zaangażowanie, chęci oraz umiejętność uczenia się i przystosowania do nowych warunków. Głównie od tych cech zależy tempo wzrostu płacy w Naszej firmie. Z czasem jeżeli uznasz, że dobrze czujesz się w tej pracy dostaniesz możliwość przejścia na tzw. system prowizyjny dzięki któremu Twoje zaangażowanie i umiejętności bezpośrednio przekładają się na wzrost wynagrodzenia.

Twoja przyszłość

Twoje miejsce z Naszej organizacji nie jest z góry określone. Być może odnajdziesz się na stanowisku handlowca, pracownika biura czy kierowcy. Może wykażesz duże zdolności negocjacyjne i będziesz chciał pracować w naszym Centralnym Biurze Handlowym. Firma dzięki nieustannym inwestycjom i rozwojowi daje pracownikom możliwości awansowania. Dzięki temu np. osoby wykazujące zdolności organizatorskie i mające cechy przywódcze mogą w krótkim czasie awansować na stanowisko osoby kierującej działem sprzedaży. 

NIE  ZWLEKAJ, ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI!

wyślij CV na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjmujemy także uczniów na praktyczną naukę  w zawodzie sprzedawca.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9iTL-COj1Nk  Infgrafika promocyjna

https://www.youtube.com/watch?v=IPZWFTvoozg otwarcie nowego oddziału w Miszewie. 

 

Adres oddziau: