Drogi kliencie,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

 

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

 

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są pozyskiwane na potrzeby:

- realizacji transakcji handlowych

- pośrednictwa w sprzedaży ratalnej

- rekrutacji

- itp.

 

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będzie firma PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O. oraz PHU KOSZAŁKA SP.J z siedzibą w Kartuzach przy ulicy Dworcowej 9a.

 

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem w celach realizacji zamówienia klienta Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie tj. Podwykonawca naszych usług lub Producent/dostawca towarów na potrzeby realizacji konkretnej transakcji  oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

 

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Kontakt: koszalka(at)koszalka.pl lub pod nr tel. siedziby firmy: 58 685 34 55

 

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwe, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania realizacji transakcji handlowej.

 

Wszelkie niezbędne dane pozyskane na potrzeby rekrutacji nie będą przekazywane ani udostępniane osobom trzecim. Dane te są ściśle chronione.

 

Twoje dane nie będą przetwarzane do celów reklamowych bez uzyskania wcześniejszej zgody na takie działania.

 

Adres oddziau: