Adres oddziau:
AMICA piekarnik EB 7541 DB FINE

AMICA piekarnik EB 7541 DB FINE

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
EB7541DBFINE

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMICA piekarnik EB 7541 DB FINE 

Opis:
Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP- Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.
Nagrzew w 4 min.- Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!
Równomierne pieczenie- Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.
Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)- Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika  a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean- Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.
Chłodny front (3 szyby)- Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby  wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Funkcjonalność:
- Liczba funkcji piekarnika- 10- 10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.
- Nagrzew w 4 min.- Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.
- Równomierne pieczenie- Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.
- Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)- Steruj wygodnie piekarnikiem za pomocą sensorów i pokręteł, ustaw czas pieczenia, a piekarnik wyłączy się sam i poinformuje cię o tym.
- Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP 1 szt.- Prowadnice ułatwiają pełne wysuwanie gorących, obciążonych blach, a specjalne hamulce zapobiegają ich cofaniu.
- Chłodny front (3 szyby)- Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.
- Oświetlenie standardowe- Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika, by kontrolować stan przygotowania potrawy  wszystko widzisz przez szybę.
- Emalia łatwoczyszcząca EasyClean- Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.
- Przepisy na drzwiach- Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.
- Drabinki boczne- Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.
- Łatwy demontaż drzwi- Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.
- Szyba refleksyjna
- Drabinka suszarnicza
- Sterowanie sensorowe i pokrętłami

Dane techniczne:
Wysokość: 59,5 cm
Szerokość: 59,5 cm
Głębokość: 57 cm
Kolor: Czarny matowy
Klasa energetyczna: A
Pojemność piekarnika: 65 l
Moc całkowita: 3,1 kW
Grzałka górna: 900 W
Grzałka dolna: 1100 W
Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W
Supergrill: Supergrillsłowa klucz: słowa klucz: piekarnik, piecyk
KolorCzarny
Zasilanie (V)230
Szerokość (cm)59,5
Wysokość (cm)59,5
Waga (kg)32
Głębokość (cm)57
Klasa energetycznaA
Moc całkowita (kW)3,1
Pojemność piekarnika (l)65
Grzałka górna (W)900
Grzałka dolna (W)1100
Opiekacz elektryczny (W)2000
Ilość funkcji piekarnika10
Grzałka pierścieniowa termoobiegu (W)2000