Adres oddziau:
AMICA piekarnik ED 37210B X-TYPE

AMICA piekarnik ED 37210B X-TYPE

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
ED37210BX-TYPE

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMICA piekarnik ED 37210B X-TYPE

Opis:
Amica BakingPro System- Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Nowa konstrukcja komory gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia - teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie  do 150°C w zaledwie 3 minuty!. Z BakingPro System możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej - a codzienne obowiązki staną się przyjemnością!
Nagrzew w 3 min.- Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!
Równomierne pieczenie na kilku poziomach- Nowa konstrukcja komory piekarnika gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek jednocześnie! Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku poziomach naraz.
Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)-  Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika - a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean- Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.
Chłodny front (3 szyby)- Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby - wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Funkcjonalność:
- Podświetlane pokrętła- Eleganckie podświetlane pokrętła ułatwiają wybór ustawień.
- Chowane pokrętła- Elegancki wygląd i ułatwienie przy czyszczeniu frontu kuchni.
- 11 funkcji piekarnika- 11 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.
- Amica BakingPro System- Nowa konstrukcja piekarnika, która sprawia, że możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.
- Nagrzewanie w 3 min. - Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w zaledwie 3 minuty.
- Równomierne pieczenie na kilku poziomach- Precyzyjna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie na wszystkich poziomach.
- Drabinki boczne- Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.
- Zamknięta górna listwa drzwi- Zamknięta górna listwa drzwi nie pozwala zanieczyszczeniom dostać się do środka!
- Oświetlenie halogenowe górne- Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika, by kontrolować stan przygotowania potrawy  wszystko widzisz przez szybę.
- Przepisy na drzwiach-  Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.
- Łatwy demontaż drzwi- Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.
- Szyba refleksyjna
- Drabinka suszarnicza
- Sterowanie sensorowe i pokrętłami

Dane techniczne:
Wysokość: 59,5 cm
Szerokość: 59,5 cm
Głębokość: 57,5 cm
Moc całkowita: 3,6 kW
Grzałka górna: 900 W
Grzałka dolna: 1100 W
Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2100 W
Grill elektryczny: 1500 W
Kolor: Czarny
Klasa energetyczna: A
Pojemność piekarnika: 77 l
słowa klucz: słowa klucz: piekarnik, piecyk,