Adres oddziau:
AMICA płyta indukcyjna PIN6543PHTSK 2.0

AMICA płyta indukcyjna PIN6543PHTSK 2.0

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PIN6543PHTSK2.0

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMICA płyta indukcyjna PIN6543PHTSK 2.0

Opis:
PowerBooster- Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę 0,4 l zagotujesz nawet w 60 sekund! Krótszy czas gotowania czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!
AutoBridge- Obiad dla dużej rodziny? Funkcja AutoBridge pozwala na gotowanie w większych garnkach na obu polach jednocześnie! Płyta wykrywa duże naczynie i automatycznie łączy pola w strefę grzania odpowiadającą kształtowi garnka. To intuicyjne rozwiązanie sprawia, że gotujesz szybciej i efektywnie!
SlimHob- Wybierz uniwersalną płytę, która pasuje do różnych blatów i typów kuchennej zabudowy. Jej montaż możliwy jest w praktycznie każdym, nawet w 12 mm blacie  kiedy pod nim znajduje się szuflada. A także już w 28 mm blacie nad piekarnikiem Amica. W dodatku bez względu na materiał, z którego blat został wykonany. To ogromna elastyczność przy projektowaniu i komfort wyboru niezależnie od upodobań, mody i możliwości Twojej kuchni.
Trzy programy gotowe- Po co eksperymentować z temperaturą grzania, tracąc czas i narażając się na wykipienie czy przypalenie potraw? W płytach indukcyjnych Amica zastosowano rozwiązanie, które pozwala na szybkie ustawienie temperatury dopasowanej do aktualnych potrzeb. 42 C to temperatura idealna do topienia masła czy czekolady. W 70 C podgrzejesz zupę i sosy. W 94 C ugotujesz makaron lub ryż. Rozsmakuj się w komforcie!
Hob&Go- Inteligentna płyta? Właśnie tak! Postaw garnek na dowolnym polu, a płyta automatycznie rozpozna jego położenie, aktywuje odpowiednie pole i dostosuje powierzchnię grzania do wielkości i kształtu naczynia. Tobie pozostaje tylko ustawienie mocy grzania. Po prostu postaw i gotuj
PowerChoice- Nie jesteś pewien jaką instalację masz w domu? Funkcja PowerChoice pozwala na dostosowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Dostępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach jednocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.
POLA GRZEJNE
Prostokątne pole 18,5 x 37 cm z funkcją PowerBooster
16,0 cm pole indukcyjne z funkcją PowerBooster: 3 szt.
20,0 cm pole indukcyjne z funkcją PowerBooster

Funkcjonalność:
PowerBooster- Zwiększona moc pola, dzięki której zagotujesz wodę 0,4l nawet w 60 sekund!
AutoBridge- Automatyczne łączenie pól to możliwość gotowania w dużych naczyniach na obu polach jednocześnie.
SlimHob- Uniwersalna płyta pasuje do większości blatów  nawet tych najcieńszych, 12 mm. A także 28 mm w przypadku montażu nad piekarnikiem Amica. To ogromna elastyczność przy projektowaniu wymarzonej kuchni.
Timer- Po ustawionym czasie płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk.
ChildLock- Blokada gwarantuje bezpieczeństwo domowników i przygotowywanych potraw - koniec z przypadkowymi zmianami ustawień, gdy urządzenie pracuje.
Pauza- Płyta zapamięta ustawienia i wróci do nich po ponownym uruchomieniu.
Szybki nagrzew- Płyta w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego poziomu.
Energooszczędność- Mniejsze zużycie energii nawet do 40% to czysta oszczędność w porównaniu do płyty ceramicznej.
Minutnik- Po ustawionym czasie płyta wyemituje charakterystyczny dźwięk.
HeatControl- Wskaźnik informujący o tym, które pole jest jeszcze gorące.
Automatyczne wyłączenie pola

Dane techniczne:
Wysokość: 5,4 cm
Szerokość: 59,2 cm
Głębokość: 52,0 cm
Waga netto: 10,5 kg
Rodzaj płyty: Indukcyjna
Powierzchnia płyty: ceramiczna
Rodzaj wykończenia: szlif przedni
Sterowanie: Sterowanie sensorowe za pomocą Slidera
Kolor płyty grzejnej: Czarny
Moc całkowita: 7,4 kW
Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.
Podłączenie do zasilania: 400 V 2N, możliwość podłączenia na 230 V, *przy podłączeniu 230V wymagane zabezpieczenie 32 A

słowa klucz: płyta elektryczna, indukcja