Adres oddziau:
AMICA płyta ceramiczna PCN6400 Z

AMICA płyta ceramiczna PCN6400 Z

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PCN6400Z

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

AMICA płyta ceramiczna PCN6400 Z

Opis:
ChildLock- Podczas wykonywania różnych czynności w kuchni łatwo o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko.
Sterowanie sensorowe- To same zalety. Sterowanie sensorowe da Ci szybki dostęp do wielu zaawansowanych funkcji, w tym precyzyjnego ustawienia mocy grzania, czasowego sterowania procesem gotowania czy włączania i wyłączania blokady panelu. Dzięki niemu, ze względu na brak elementów wystających ponad powierzchnię płyty, łatwo i szybko ją wyczyścisz, unikając czasochłonnego i niewygodnego szorowania.
HeatControl- Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 C na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 C do 60 C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!
Szybki nagrzew- Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania często trzeba rozgrzać patelnię lub garnek. W płytach ceramicznych Amica zastosowaliśmy funkcję Szybki nagrzew, która w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego przez Ciebie poziomu. Rozsmakuj się w komforcie!
POLA GRZEJNE
Pole pojedyncze HiLight 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
Pole pojedyncze HiLight 18,0 cm (1,8 kW)
Pole pojedyncze HiLight 21,0 cm (2,3 kW)

Funkcjonalność:
ChildLock- Blokada gwarantuje bezpieczeństwo domowników i przygotowywanych potraw - koniec z przypadkowymi zmianami ustawień, gdy urządzenie pracuje.
HeatControl- Wskaźnik informujący o tym, które pole jest jeszcze gorące.
Szybki nagrzew- Płyta w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego poziomu.
Zabudowa na równo z blatem- Płyta zaprojektowana tak, by można ją było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których będą gromadzić się zanieczyszczenia.
Zintegrowany panel sterujący sensorowy

Dane techniczne:
Wysokość: 5,0 cm
Szerokość: 57,5 cm
Głębokość: 50,5 cm
Waga netto: 7,8 kg
Rodzaj płyty: Ceramiczna
Powierzchnia płyty: ceramiczna
Rodzaj wykończenia: Łączenie na styk
Rodzaj wykończenia: bez szlifu
Sterowanie: Sterowanie sensorowe plus&minus
Kolor płyty grzejnej: Czarny
Moc całkowita: 6,5 kW
Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.
Podłączenie do zasilania: 400 V 2N, możliwość podłączenia na 230 V, *przy podłączeniu 230V wymagane zabezpieczenie 32 A
słowa klucz: płyta elektryczna, indukcja