Adres oddziau:
ELDOM nawilżacz powietrza NU5N

ELDOM nawilżacz powietrza NU5N

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
NU5N

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

ELDOM nawilżacz powietrza NU5N


Zaawansowany technologicznie nawilżacz ultradźwiękowy NU5N to propozycja dla osób, które cenią automatykę i nowoczesne wzornictwo.


WŁAŚCIWOŚCI:
-Pojemność: 5,2L
-Sterowanie elektroniczne
-Duży wyświetlacz
-Timer
-Jonizacja powietrza
-Funkcja opóźnionego startu
-Funkcja automatycznego wyłączania
-Regulacja nawilżania
-Czujnik poziomu wody
-Pomiar wilgotności w pomieszczeniu
-Czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę ~ 17godzin
-Możliwość zadania wymaganego poziomu wilgotności
-Moc: 30W


FUNKCJE:
-Dla Twojej wygody, nawilżacz ma możliwość ustawienia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Wbudowany czujnik dopilnuje, żeby nawilżacz włączył i wyłączył się w odpowiednim momencie. Dodatkowo możesz ustawić tzw. opóźniony start - nawilżacz zacznie działać o ustalonej przez Ciebie porze.
-Duży pojemnik na wodę wystarcza na około 17 godzin ciągłej pracy (w zależności od ustawienia ilości wytwarzanej pary). Wytwarzana para może być dodatkowo jonizowana - neutralizując, ten sposób jony dodatnie, które są emitowane przez urządzenia elektryczne (np. komputer, telewizor).
-Czytelny i duży wyświetlacz przedstawia stan pracy urządzenia i aktualny poziom wilgotności w pomieszczeniu. Wielokolorowe podświetlenie wyświetlacza sprawia, że pracujący nawilżacz wygląda niezwykle efektownieDługość (cm) 25,5
Szerokość (cm)19
Wysokość (cm)36
Waga (kg)2,2
Pojemność (l)5,2
Moc znamionowa (W)32