Adres oddziau:
REMINGTON zestaw męski PG2000

REMINGTON zestaw męski PG2000

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PG2000

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

REMINGTON zestaw męski PG2000


DANE TECHNICZNE:
Rodzaj: Męski
Kolor główny: Czarny
Waga [g]: 125 g
Wymiary (WxGxS) [cm]: 16,5 x 3 x 3,5 cm
Zasilanie: Akumulatorowe
Czas pracy akumulatora [min]: 40 min
Regulacja strzyżenia: 0,3 - 30 mm


FUNCKJE:
-Precyzyjna pielęgnacja grafitowymi ostrzami
Zmiana własnego stylu wymaga odpowiednich narzędzi, które umożliwią Ci wygodne i precyzyjne ruchy. Właśnie taki jest multigroomer osobisty Graphite G2 z 5-cioma nakładkami, które idealnie zastępują inne urządzenia do stylizacji. Dzięki temu wszystkie potrzebne sprzęty masz w jednym, kompletnym urządzeniu, które pomoże Ci zadbać o włosy, brodę oraz wąsy.
-5 nakładek o nieograniczonych możliwościach
Wydawać by się mogło, że dla osiągnięcia zadowalających rezultatów stylizacji potrzebne jest kilka urządzeń. Nic bardziej mylnego, ponieważ multigroomer Graphite G2 został wyposażony w 5 uniwersalnych nakładek:
-System samoostrzenia
Nic tak nie irytuje, jak tępe ostrza trymera, które utrudniają uzyskanie oczekiwanych rezultatów pielęgnacji. Z Graphite G2 możesz jednak zapomnieć o tym uciążliwym problemie, ponieważ posiada system samoostrzących się ostrzy, które ułatwiają precyzyjne ruchy. Dzięki temu stylizacja i przycinanie włosów nigdy nie było tak proste.
-Precyzyjne i gładkie ruchy
Podczas stylizacji bardzo istotna jest precyzja ruchów, dlatego multigroomer Graphite G2 został wyposażony w ostrza z powłoką grafitową, dzięki której nie zadrży Ci ręka. Nie zapomniano jednak również o Twoim bezpieczeństwie, które gwarantują specjalne zabezpieczenia końcówek ostrzy. Codzienna pielęgnacja staje się więc czystą przyjemnością.
-Łatwe czyszczenie
Nikt nie lubi długiego i mozolnego czyszczenia użytkowanych sprzętów do stylizacji, dlatego multigroomer Graphite G2 został wyposażony w zmywalne głowice, które łatwo opłuczesz pod bieżącą wodą. Dzięki temu sprzęt jest czysty i gotowy zawsze, kiedy chcesz go ponownie użyć.
-Bezprzewodowa praca do 40 minut
Dla osiągnięcia zadowalających efektów stylizacji potrzebny jest czas oraz nieograniczone ruchy. To właśnie dlatego multigroomer Graphite G2 pozwala na 40-minutową pracę bez zbędnych kabli. Nie musisz się obawiać, że sprzęt rozładuje się w samym środku stylizacji lub przycinania, ponieważ został wyposażony w wygodny wskaźnik LED, informujący o zużyciu baterii.
-Praktyczne etui
Cechą urządzenia Graphite G2 jest jego łatwe przechowywanie, dzięki czemu możesz je zabrać, gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy, że wszystkie elementy spakujesz w praktyczne etui dołączone do zestawu, które zabezpieczy Twój multigroomer przed uszkodzeniem.


WYPOSAŻENIE:
-Multigroomer G2 Graphite
-Podwójnie regulowany grzebień 2-20 mm
-Liniowy trymer
-Stały grzebień 1,5 mm
-Stały grzebień 3 mm
-Etui do przechowywania


trymer