Adres oddziau:
ELECTROLUX mikser z misą ESM3300

ELECTROLUX mikser z misą ESM3300

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
ESM3300

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

ELECTROLUX mikser z misą ESM3300

Opis:
Mikser z misą Electrolux ESM3300 sprawi, że przygotowywanie domowych wypieków będzie proste i przyjemne. Urządzenie o mocy 450 W to gwarancja niezakłóconej, płynnej i wydajnej pracy. Funkcja regulacji prędkości umożliwi Ci dopasowanie obrotów do rodzaju składników. Do wyboru masz aż pięć opcji, które ustawisz przy pomocy ergonomicznego przycisku. Innowacyjny Electrolux mikser w zestawie ma misę obrotową, która znacznie ułatwia użytkowanie i gwarantuje idealne wymieszanie produktów. Urządzenie ma także końcówki zarówno do ubijania, jak i mieszadła hakowe. Oba rodzaje tych elementów nadają się do mycia w zmywarce i są odporne na uszkodzenia. Za wygodę użytkowania odpowiada lekka konstrukcja i miękki, funkcjonalny uchwyt. Mikser możesz odłączyć od misy. Kabel zasilający o długości 1 metra jest wystarczający, by swobodnie operować urządzeniem w obrębie blatu kuchennego. Ten wariant spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz prostego zestawu do codziennego przyrządzania ciasta i innego rodzaju posiłków.

Zyskaj więcej możliwości dzięki mikserowi stojącemu typu 2 w 1- Mikser można odłączyć od misy, aby mieć większą kontrolę nad urządzeniem podczas szybkiego mieszania lub ubijania niewielkiej ilości składników.
Wspaniałe ciasta- Pieczenie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd. Mikser jest wyposażony w obrotową misę i stalowe mieszadła hakowe, dzięki którym przegotowanie pysznego ciasta jest równie łatwe jak naciśnięcie przycisku.
Łatwe jest teraz jeszcze łatwiejsze- Dzięki obrotowej misie urządzenie może samo wykonać całą pracę, a efekt mieszania składników będzie równie doskonały jak przy wyrabianiu ręcznym.
Z myślą o swobodzie korzystania z wielu przepisów- Mikser jest wyposażony w zestaw końcówek do ubijania i mieszadeł hakowych, dzięki czemu umożliwia szybkie wyrabianie ciast.
Końcówki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce- Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu, by cieszyć się swoimi wypiekami.

Główne cechy:
- Tradycyjna końcówka do ubijania
- 5 ustawień prędkości

Dane techniczne:
Moc [W]: 450
Wysokość [mm]: 366
Szerokość [mm]: 309
Głębokość [mm]: 219
Kolor: biel
Wymagany bezpiecznik [A]: 10
Etykieta Numer produktu (PNC): 910 280 249
Przewód [m]: 1
Ostrza: stal nierdzewna
Mini tasak: nie
Liczba ustawień: 5

słowa klucz; miksery, roboty