Adres oddziau:
BOSCH maszynka do mielenia MFW3X13B z szatkownicą

BOSCH maszynka do mielenia MFW3X13B z szatkownicą

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
MFW3X13B

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

BOSCH maszynka do mielenia MFW3X13B Compact Power 2000 W z szatkownicą


DANE TECHNICZNE:
Kolor: Czarno-biały
Waga [kg]: 4,4 kg
Wymiary (WxGxS) [cm]: 25 x 23 x 16 cm
Załączone wyposażenie: 1 x Lejek, 1 x Popychacz, 1 x Przystawka do robienia kiełbasy, 1 x Zestaw sitek do maszynki do mięsa 8 mm, 1 x Zestaw sitek 4 mm
Moc [W]: 500 W
Moc szczytowa [W]: 2000 W
Wydajność [kg/min]: 2.5 kg/min
Śr. otworów sitek [mm]: 4/8 mm
Max. średnica otworów sitka [mm]: 8 mm


FUNCKJE:
-Perfekcyjne rezultaty
Chcesz osiągnąć doskonałe rezultaty nawet w przypadku trudnych do przetworzenia składników? Dzięki bardzo mocnemu silnikowi i dużej mocy zablokowania silnika wszystkie składniki są przetwarzane równomiernie i bardzo szybko. Oznacza to więcej czasu dla Ciebie.
-Przerabianie dużej ilości składników w bardzo krótkim czasie
Czasami trzeba przetworzyć duże ilości mięsa w krótkim czasie. Wysokiej jakości maszynka do mięsa marki Bosch jest ekspertem w szybkim przetwarzaniu dużych ilości składników. Dzięki mocnemu silnikowi działa bardzo szybko i niezawodnie.
-Pomaga w przygotowaniu szerokiej gamy smakowitych dań
Zaoszczędzisz cenny czas podczas przygotowywania posiłków. Szatkownica to bardzo praktyczne rozwiązanie do krojenia i szatkowania głównie warzyw. Nie ma ograniczeń co do ilości, które będziesz kroić, szatkować lub ścierać. Wystarczy podstawić naczynie pod wylot szatkownicy i w ten sposób zdecydować o potrzebnej ilości składników. Nadaje się nie tylko do warzyw. Przy jej pomocy pokroisz również, sery, orzechy lub czekoladę. A ulubionym elementem szatkownicy jest znajdujący się w zestawie bęben do ścierania ziemniaków na placki ziemniaczane.
-Dłuższa żywotność nożyka
Zwykle maszynki do mielenia mają tylko jednostronny nożyk. Nóż dwustronny ze stali nierdzewnej w maszynkach Compact Power marki Bosch posiada ostre krawędzie z dwóch stron. Nie musisz więc koncentrować się już na tym czy zakładasz nożyk prawidłowo. Niezależnie z której strony go założysz - zawsze będzie dobrze!
-Za naciśnięciem jednego przycisku uwolnisz zablokowane w komorze mielenia składniki
W przypadku przetwarzania twardych składników komora mielenia może się czasami zablokować. W tym miejscu pomocna będzie funkcja REVERSE. Pomaga ona uwolnić zablokowane w niej składniki. Dzięki tej funkcji maszynka do mielenia jest bardzo szybko ponownie gotowa do użycia.
-Oszczędność miejsca na blacie oraz podczas przechowywania
Nasze kuchnie muszą pomieść wiele rzeczy. Dzięki kompaktowym rozmiarom maszynka do mielenia zajmuje mało miejsca na blacie oraz podczas przechowywania.
-Akcesoria zawsze na miejscu
Teraz już nigdy nie będziesz musiał szukać sit. Sita można wygodnie przechowywać w zintegrowanym schowku, tak, aby były zawsze na miejscu.
-Łatwe przenoszenie dzięki praktycznemu uchwytowi
Często na blacie w naszych kuchniach brakuje miejsca. Dzięki praktycznemu uchwytowi ułatwiającemu przenoszenie możesz przesuwać i przenosić urządzenie bez problemu.
-Stabilność na powierzchni roboczej dzięki przemyślanej konstrukcji
Maszynka do mielenia, który porusza się po powierzchni roboczej, może być zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa. Dzięki gumowym nóżkom w podstawie urządzenia maszynka marki Bosch jest stabilnie osadzona na blacie.

maszynka do mięsa