Adres oddziau:
ELDOM wyciskarka PJ300

ELDOM wyciskarka PJ300

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
PJ300

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

ELDOM wyciskarka PJ300


Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 FRES pracuje cicho, jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu oraz bardzo wydajna. Dzięki efektywnemu miażdżeniu produktów (technologia HEAVY PRESS) i tłoczeniu soku na zimno pozwala zachować maksimum cennych substancji zdrowotnych, zawartych w warzywach i owocach. W porównaniu do tradycyjnej sokowirówki dzięki niej otrzymasz aż do 30% więcej soku! Model PJ300 FRES posiada wydajny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, dzięki czemu łatwo uporasz się z ewentualnym zaklinowaniem przetwarzanych produktów. Ma też solidny mechanizm wyciskający, wykonany z bezpiecznych tworzyw - wolnych od bisofenolu A (BPA free), korpus z stali szlachetnej INOX, kolektor soku z zaworem (tzw. niekapek) antypoślizgowe nóżki i blokadę włączenia (SAFETY LOCK), która umożliwia uruchomienie wyciskarki dopiero po prawidłowym zamontowaniu wszystkich części. W zestawie z wyciskarką znajdują się: dwa pojemniki (na sok i na miąższ), krajalnica do jabłek, praktyczny popychacz oraz szczoteczka do czyszczenia. Aby wstępnie przepłukać urządzenie, wystarczy w trakcie pracy wlać do otworu w pokrywie czystą wodę. Dodatkowo wszystkie zdejmowane części wyciskarki można myć w zmywarkach. Wyciskarka PJ300 FRES ma atrakcyjny wygląd oraz kształt, który sprawia, że doskonale będzie prezentowała się w każdej kuchni, stojąc w widocznym miejscu - zawsze pod ręką!


SPECYFIKACJA:
-BPA free
-Do 30% więcej soku w porównaniu z tradycyjnymi sokowirówkami
-Technologia HEAVY PRESS
-Korpus ze stali szlachetnej - INOX
-2 kierunki pracy silnika
-Cicha praca
-Łatwa obsługa
-Zawór do soku - niekapek
-Blokada bezpieczeństwa SAFETY LOCK
-Antypoślizgowe nóżki
-Akcesoria: krajalnica do jabłek, 2 pojemniki popychacz, szczoteczka
-Prędkość obrotowa silnika 45 [obr./min]
-Moc 200W
-Obudowa INOX
-Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) 44.5 x 20.3 x 16.5 cm
-Waga netto 3.45 kg
-Pojemność pojemnika na odpadki 1 litr
-Pojemność pojemnika na sok 1 litr                


         

wyciskarka wolnoobrotowa