Adres oddziau:
MPM suszarka do grzybów MSG-02

MPM suszarka do grzybów MSG-02

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
MSG02

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

MPM suszarka do grzybów MSG-02


Suszarka spożywcza MSG-02 to urządzenie praktyczne, dające nowe możliwości. Dzięki niej możesz nie tylko wysuszyć grzyby, ale także zioła. W takiej postaci mogą posłużyć jako zdrowa, ziołowa herbatka czy zamiennik sklepowych kostek warzywnych. Suszone owoce i warzywa to również alternatywa na zdrową i słodką przekąskę dla dzieci. Takie chipsy przygotowane w domowym zaciszu są pozbawione konserwantów i niezdrowych substancji słodzących. Dodają energii i przede wszystkim dostarczają cennych mikroelementów oraz witamin. Suszarka spożywcza MSG-02 posiada pięć przezroczystych sit, z możliwością regulacji ich wysokości. Ma to znaczenie przy suszeniu grzybów lub innych produktów, jeśli chcemy aby zostały one zachowane w całości, bez krojenia. Nadmuch możemy ustawić na jednym z trzech poziomów mocy. Produkty o większej wilgotności będą wymagać użycia najwyższego stopnia nadmuchu.


DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: 230 V, 50 Hz
Moc: 400 W
Średnica sita: 33 cm


FUNKCJE:
-BPA free
-Szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, warzywa, zioła, kwiaty
-3-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza
-5 przeźroczystych sit z możliwością regulacji wysokości

suszarka spożywcza, suszarka do owoców, suszarka do warzyw

Zasilanie (V)230
Długość (cm) 24
Szerokość (cm)33
Wysokość (cm)33
Waga (kg)2,1
Średnica (cm)33 cm
Ilość stopni prędkości3
Moc znamionowa (W)400