Adres oddziau:
LAVEO HUNTER zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem czarny

LAVEO HUNTER zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem czarny

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
SBU711T

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Hunter to model otwierający portfolio zlewozmywaków granitowych w marce Kuchinox. Zaprojektowany przez Marię Kubiak  Managera Projektu Produkcyjnego, wyprodukowany we własnej fabryce pod Poznaniem, to produkt w 100% polski.
Prosta forma i minimalistyczny kształt zlewu idealnie komponują się z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami. Niemal płaski ociekacz ułatwia utrzymanie zlewu w czystości, a zastosowany na całości rant zapobiega wylewaniu się wody na kuchenny blat. Pojemna komora umożliwia swobodne wykonywanie codziennych czynności.
Wyjątkowe właściwości granitu, z którego Hunter jest wykonany gwarantują wysoką odporność na przebarwienia, zarysowani, uderzenia oraz wysoką temperaturę i szok termiczny.
Zlewozmywak dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: beżowej, szarej i czarnej. Sprzedawany jest w komplecie z syfonem.

Szerokość

440 mm

Długość

670 mm

Głębokość komory

165 mm

Wymiary komory

420x340x165 mm

Odpływ

3,5"

Do szafki

500 mm

W zestawie z syfonem

Tak

Korek manualny

Tak

Przyłacze do zmywarki

Tak

Fabrycznie wycięte otwory pod baterię

Tak

Odwracalny

Tak

Odporny na szok termiczny

Tak

Odporny na temperaturę

do 250°C

Odporny na przebarwienia

Tak

Odporny na zarysowania

Tak

Wykończenie

Czarny


zlew, komora