Adres oddziau:
FAWORYT ostrzałka do łańcuchów FE 250M

FAWORYT ostrzałka do łańcuchów FE 250M

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
FE250M

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Ostrzałka elektryczna Faworyt FE 250M to bardzo użyteczne i wydajne narzędzie, które naostrzy łańcuch praktycznie każdej pilarki. Szybkość i dokładność to główne cechy charakteryzujące to urządzenie. Dzięki temu narzędziu precyzyjnie naostrzysz zęby tnące łańcucha, dlatego każdy właściciel ogrodu powinien posiadać właśnie ten model ostrzałki elektrycznej. Narzędzie wyposażone jest w silnik o mocy 250W i napięciu 230V~50Hz, natomiast tarcza ma wymiary 100×3,2×10 mm. Urządzenie to ma możliwość regulacji kąta ostrzenia łańcucha, gwarantując większy komfort użytkowania i precyzję. Ponadto w ostrzałce elektrycznej można dostosowywać zagłębienia tarczy oraz skorzystać z precyzyjnego uchwytu prowadnika, zapewniając sobie wygodę pracy. Narzędzie jest wyposażone w metalową podstawę, którą można bez najmniejszych problemów zamontować do stołu. Ostrzałka elektryczna Faworyt FE250M ma wagę 1,3 kg netto. Ściernice wbudowane w urządzenie są twarde, dlatego można nimi profesjonalnie ostrzyć łańcuchy.


Dane techniczne:

  • silnik: 250 W
  • napięcie: 230V~50Hz
  • tarcza: 100x3,2x10 mm
  • regulacja kąta ostrzenia łańcucha
  • regulacja zagłębienia tarczy
  • precyzyjny uchwyt prowadzący
  • metalowa podstawa
  • Waga: 1.600

 

słowa klucz: osełka