Adres oddziau:
SAMSUNG chłodziarko-zamrażarka RB31FWRNDSA/EO

SAMSUNG chłodziarko-zamrażarka RB31FWRNDSA/EO

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Waga:
Załączniki Dostępność
Adres oddziau:

Produkt jest:
RB31FWRNDSA/EO

Dlaczego nie ma ceny?

Codziennie dbamy o to by oferowane przez nas produkty były w jak najniższych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału firmy Koszałka. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko by cena była dopasowana do Twoich oczekiwań. Pamiętaj przy zakupie większych ilości otrzymasz od nas stosowny rabat. Zobacz nasze aktualne PROMOCJE
Zapytaj o cenę
szt
Produkt
zostanie dodany do
listy zakupów
Twoje dane kontaktowe

Wybierz oddzia znajdujący siŕ najbliej Twojego miejsca zamieszkania. Twoim zapytaniem zajmie siŕ dzia handlowy zajmujący siŕ interesującym Ciŕ produktem.

Wyślij kopię zapytania do mnie na e-mail


Opis

Chłodziarko-zamrażarka RB31FWRNDSA/EO


DANE TECHNICZNE:
Szerokość netto: 595 mm
Wysokość obudowy z zawiasem netto: 1850 mm
Wysokość obudowy bez zawiasu netto: 1850 mm
Głębokość z uchwytem drzwi netto: 675 mm
Głębokość bez uchwytu drzwi netto: 675 mm
Głębokość bez drzwi netto: 620 mm
Szerokość opakowania: 654 mm
Wysokość opakowania: 1947 mm
Głębokość opakowania: 702 mm
Waga netto: 66 kg
Waga z opakowaniem: 71 kg
Czynnik chłodniczy: R-600a
Uszczelnienie cyklopentanowe
Liczba godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 8 h


CHŁODZIARKA:
Szuflada CoolSelect Duo
Liczba półek: 3 EA
Liczba wysuwanych półek: 1 EA
Komora na nabiał
Półka na wino
Liczba pojemników w drzwiach: 3 EA
Wewnętrzne oświetlenie LED: Górne
Materiał półek: Szkło hartowane
Liczba szuflad: 1 EA


ZAMRAŻARKA:
Liczba półek: 1 EA
Liczba szuflad: 3 EA
Funkcja Power Freeze
Tacka na lód: Ice Tray


WYDAJNOŚĆ:
Roczne zużycie energii: 317 kWh/year
Zdolność zamrażania: 12 kg/24hr
Klasa klimatyczna: SN, N, ST, T
Poziom hałasu [dB]: 37


FUNKCJE:
-System All-Around Cooling
System All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu. Precyzyjnie, szybko i w każdym zakątku Twojej lodówki.
-Półka Easy Slide
Wyciągnięcie czegoś z lodówki to czasami droga przez tor przeszkód złożony z różnych produktów spożywczych. Na szczęście półka Easy Slide umieszczona jest na wysuwanej prowadnicy, dzięki czemu możesz optymalnie rozmieścić produkty i z łatwością do nich dotrzeć, ale również bez trudu dojrzeć, co jeszcze kryje się z tyłu.
-Digital Inverter
Zastosowany w lodówkach kompresor Digital Inverter to niezawodność i trwałość, która została potwierdzona 10letnią gwarancją. Niskie zużycie energii zapewnia automatyczna praca inwertera, który dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie, jednocześnie redukując głośność urządzenia do 39 dB.
-Szuflada z pełnym wysuwem (zamrażalnik)
Głębsze niż w konwencjonalnych szufladach zamrażarek wyjmowanie ułatwia organizowanie i wyjmowanie produktów - także tych większych rozmiarów. Dostęp na całej długości szuflady umożliwia lepsze wykorzystania przestrzeni, a zastosowana konstrukcja sprawia, że szufladę można otworzyć, nawet jeśli drzwi urządzenia są otwarte tylko pod kątem 90 stopni.
-Pojemnik Big Guard
Pojemnik Big Guard jest głębszy niż analogiczne półki w konwencjonalnych lodówkach. Umożliwia tym samym przechowywanie na drzwiach urządzenia dużych pojemników z mlekiem czy sokiem oraz dwóch rzędów puszek lub butelek z napojami. Big Guard również doskonale nadaje się do schładzania napojów w wysokich butelkach.
-Górne oświetlenie LED
Energooszczędne rozwiązanie Top LED doskonale oświetla wnętrze lodówki, abyś wyraźnie widział, co się w niej kryje. W ten sposób szybciej znajdziesz to, czego szukasz, i szybciej ponownie zamkniesz drzwi - oszczędzając zarówno czas, jak i energię elektryczną.
-Pełny No Frost
Technologia pełnego No Frost marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze - bez rozmrażania.lodówka, chłodziarka, chłodziarko-zamrażarka,